Glasgow - Praca i życie Polonii w Szkocji

 

 


 

   Ani Mru-Mru wraca do Anglii i Szkocji

 

W związku z ogromnym zainteresowaniem i apelami publiczności, Kabaret Ani Mru-Mru powraca do Wielkiej Brytanii z nowym programem, pt. „Jak się nie da, a bardzo się chce… to można!”. W dniach 20-22 czerwca 2014 zapraszamy na występy do Manchester, Edynburga i Glasgow. Organizatorem trasy jest Kabareton.co.uk.

Fantastyczna trójka z Lublina, działająca nieprzerwalnie od 1999r., to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych grup na polskiej scenie kabaretowej. Kabaret wykreował wiele kultowych postaci scenicznych, a ich skecze, takie jak: „Tofik”, „Chińska Restauracja” czy „Otwarcie Supermarketu” można uznać za kultowe.

W nowym programie kabaretu Ani Mru-Mru zaprezentowany zostanie repertuar składający się z różnorodnych skeczy. Widzowie przeżyją szok, panikę i niedowierzanie. A wszystko to za sprawą pewnego portalu społecznościowego, który z powodów technicznych ogłosił kilkudniową przerwę w działaniu. Zobaczą jak zakończy się próba zamienienia wieczoru kawalerskiego w panieński. Będzie (a może nie będzie) co nieco o koniu, a na zakończenie… emocjonująca walka bokserska!

A więc nie pozostaje nam już nic innego niż zaprosić wszystkich wielbicieli talentu Kabaretu Ani Mru-Mru na czerwcowe występy. Bilety w cenie 19 funtów można zakupić w wybranych polskich sklepach oraz on-line. Więcej informacji znajduje się na stronie www.kabareton.co.uk

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na facebook.com/kabaretoncouk ...
 
 

 

Reklama:

 

Najbliższe koncerty:

 

Najbliższe wydarzenia:

 

Partnerzy:

Newsletter:

E-mail:
Miasto:
Nr tel.:
Kategorie:
Nowości
Oferty pracy
Smsy o wydarzeniachReklama | Współpraca | O nas | SOK | Regulamin | Admin | Information in English

© 2006-2010 GoodPoint Studio,
All Rights Reserved.