Glasgow - Praca i życie Polonii w Szkocji

 

 


 

   Ani Mru-Mru wraca do Anglii i Szkocji

 

Tak jak obiecaliśmy, mamy dobre wieści - a tą dobrą wiadomością jest Skurcz! To znaczy, skurcz nie zawsze jest dobrą wiadomością, ale tym razem zdecydowanie tak, bo właśnie taki tytuł będzie miał pachnący świeżością program kabaretu Ani Mru-Mru. W dniach 15-17 maja, grupa wystapi w Aberdeen, Edynburgu i Liverpool. Organizatorem trasy jest Kabareton.co.uk.

To widowisko, z wszystkim, co w kabarecie najlepsze – atrakcyjnie dobrane tematy skeczy, niepodrabialna gra i pointy trafiające w punk, wszystko podane w charakterystycznej dla Ani Mru-Mru najlepszej jakości. Możemy się spodziewać samych nowych numerów, dużego poziomu absurdu i gry słów na najwyższym poziomie.

Ani Mru-Mru to polski kabaret z Lublina. Obecnie tworzą go Marcin Wójcik (założyciel i pomysłodawca), Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek. Kabaret ten powstał we wrześniu 1999. Michał i Marcin, mimo iż noszą to samo nazwisko, nie są ze sobą spokrewnieni.

Grupa regularnie odwiedza Polonie na Wyspach i za każdym razem spotyka się z gorącym przyjęciem i fajną interakcją z publicznością. I nie inaczej będzie podczas majowych wystepów. Najlepiej jednak wyrobić sobie własną opinię i przeżyć “Skurcz” na żywo.

Bilety w cenie £22 funtów można zakupić on-line na www.kabareton.co.uk oraz w wybranych sklepach, których adresy znajdują sie na www.kabareton.co.uk oraz www.facebook.com/kabaretoncouk

Sponsorem trasy jest firma Lycamobile.

15/05/15 Liverpool Liverpool Lighthouse, Oakfield Road, L4 0UF 20.00
16/05/15 Edinburgh George Square Lecture Theatre, 29 Buccleuch Place, EH8 9LH 17.00
16/05/15 Edinburgh George Square Lecture Theatre, 29 Buccleuch Place, EH8 9LH 20.30
17/05/15 Aberdeen The Beach Ballroom, Beach Promenade, AB24 5NR 17.00
...
 
 

 

Reklama:

 

Najbliższe koncerty:

 

Najbliższe wydarzenia:

 

Partnerzy:

Newsletter:

E-mail:
Miasto:
Nr tel.:
Kategorie:
Nowości
Oferty pracy
Smsy o wydarzeniachReklama | Współpraca | O nas | SOK | Regulamin | Admin | Information in English

© 2006-2010 GoodPoint Studio,
All Rights Reserved.