Glasgow - Praca i życie Polonii w Szkocji

 

 


 

   Kabaretu Moralnego Niepokoju w Szkocji

 

Ulubieńcy publiczności, Kabaret Moralnego Niepokoju w dniach 25-27 września, wystapi w Aberdeen, Glasgow oraz Edinburgh. Organizatorem trasy jest Kabareton.co.uk.

„Jerzyk dzisiaj nie pije” to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, w skład którego wchodzi znana m.in. z serialu „Złotopolscy” czy „Przyjaciółki” Magdalena Stużyńska. Spektakl (oficjalna premiera odbyła się w listopadzie 2014 roku) jest typowym dla warszawskiej grupy zbiorem skeczy i piosenek, które tworzą panoramę współczesnej Polski i Polaków. Wśród nich znajdują się niewątpliwe hity jak „Palenie” – rozmowa dwóch właścicieli psów, która obiera nieoczekiwany obrót, „Odrabianie lekcji” – coś co przeżył każdy z nas jako dziecko lub rodzic oraz tytułowy „Jerzyk dzisiaj nie pije” – czyli co robić gdy na imieninach żona zabrania mężowi napić się z kumplami. Bywa inteligentnie, bez przerwy za to jest śmiesznie. Co więcej, spektakl jest na tyle kulturalny (jedno nieładne słowo na prawie dwie godziny programu), że można przyjść z dziećmi.

Warto zobaczyć najnowszy spektakl KMN z jeszcze jednego powodu – jego twórcy nie będą w przyszłości ani młodsi ani chudsi niż teraz.

Bilety w cenie £22 funtów można zakupić on-line na www.kabareton.co.uk oraz w wybranych sklepach, których adresy znajdują sie na www.kabareton.co.uk oraz www.facebook.com/kabaretoncouk

Serdecznie zapraszamy!
Sponsorem trasy jest firma Lycamobile oraz Roberto MINI-BUS.

Harmonogram trasy:
25/09/15 piatek Aberdeen
The Beach Ballroom, Beach Promenade, AB24 5NR 8.00 pm

26/09/15 sobota Glasgow
The Eastwood Park Theatre, Rouken Glen R-d, Giffnock, G46 6UG 5.00 pm & 8.30pm

27/09/15 niedziela Edinburgh
George Square Lecture Theatre, 29 Buccleuch Place, EH8 9LH 5.00 pm
...
 
 

 

Reklama:

 

Najbliższe koncerty:

 

Najbliższe wydarzenia:

 

Partnerzy:

Newsletter:

E-mail:
Miasto:
Nr tel.:
Kategorie:
Nowości
Oferty pracy
Smsy o wydarzeniachReklama | Współpraca | O nas | SOK | Regulamin | Admin | Information in English

© 2006-2010 GoodPoint Studio,
All Rights Reserved.