Glasgow - Praca i życie Polonii w Szkocji

 

 


 

   15-lecie Kabaretu Neo-Nówka –wystepy w Szkocji

 

Zapraszamy na wyjątkowy jubileuszowy koncert Kabaretu Neo-Nówka, podsumowujący 15-lecie działalności wrocławskiej formacji.

W programie zobaczycie największe hity kabaretu. Nie zabraknie kultowego już skeczu "Niebo", który został przez widzów wybrany skeczem 30-lecia, czy bezkompromisowej Pani Wandzi Nierusz z domu Zostaw, która potrafi wyjść obronną rękaz każdej niewygodnej sytuacji. Neo-Nówka szykuje także kilka niespodzianek, które mają być dopełnieniem całości. To po prostu trzeba zobaczyć!

Kabaret Neo-Nówka – polski kabaret założony w roku 2000 we Wrocławiu przez grupę studentów, którzy zamiast pilnie się uczyć postanowili zająć się czymś pożytecznym. W pradawnych wiekach liczba jego członków wahała się od czterech do pięciu osób, w tym zawsze jedna kobieta, z czasem unormowało się to do składu trzyosobowego i czysto męskiego. Zasłynęli skeczami o moherowych beretach, którymi ściągnęli na siebie niechęć miłośników jedynego słusznego radia i co bardziej radykalnych księży, którzy obłożyli ich ekskomuniką.

Grupa regularnie odwiedza Polonie na Wyspach i za każdym razem spotyka się z gorącym przyjęciem i fajną interakcją z publicznością. I nie inaczej będzie podczas kwietniowych wystepów. Najlepiej jednak wyrobić sobie własną opinię i przeżyć wystep na żywo.

Bilety w cenie £22 funtów można zakupić on-line na www.kabareton.co.uk oraz w wybranych sklepach, których adresy znajdują sie na www.kabareton.co.uk oraz www.facebook.com/kabaretoncouk

Ps. 
Proszę nie zapomnieć o prezentach, w końcu to 15 urodziny Neo-Nówki. ;)

Harmonogram trasy:

2016-04-16 sobota
Edinburgh

The George Square Theatre
29 Buccleuch Place, EH8 9LH
17.00 & 20.30


2016-04-17 niedziela

Glasgow The Mitchell Theatre, North Street,
Charing Cross, G3 7DN
16.00 & 19.30


...
 
 

 

Reklama:

 

Najbliższe koncerty:

 

Najbliższe wydarzenia:

 

Partnerzy:

Newsletter:

E-mail:
Miasto:
Nr tel.:
Kategorie:
Nowości
Oferty pracy
Smsy o wydarzeniachReklama | Współpraca | O nas | SOK | Regulamin | Admin | Information in English

© 2006-2010 GoodPoint Studio,
All Rights Reserved.