Glasgow - Praca i życie Polonii w Szkocji

 

 

 

Reklama

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą w serwisie Glasgow24.pl napisz na adres:
reklama@glasgow24.pl

Glasgow24.pl to pierwszy i największy polski portal w Glasgow, drugi co do wielkości w Szkocji. Serwis notuje ok. 32 000 unikalnych, „nakierowanych” użytkowników w miesiącu i około 470 000 odsłon.

Istniejący od 20 kwietnia 2006, serwis Glasgow24.pl skierowany jest głównie do Polonii mieszkającej w Glasgow i okolicach, a także do „polskich” mieszkańców w całej Szkocji.

Portal Glasgow24.pl to główne źródło informacji dla Polaków mieszkających w Glasgow, a także cenna pomoc dla „nowoprzyjezdnych”.

Portal dostarcza bieżących informacji o życiu Polonii w Glasgow. Rodacy znajdą tu wiele cennych informacji zawartych w poradnikach, liczne artykuły, wywiady z ciekawymi ludźmi, mają możliwość umieszczania darmowych ogłoszeń i komunikowania się za pośrednictwem forum.

Odwiedzający nas czytelnicy to Polacy mieszkający w Szkocji (około 60 % w Glasgow) oraz spora grupa Polaków przebywająca w Polsce, zainteresowana wyjazdem na "wyspy".

Od pierwszego miesiąca „w sieci” portal Glasgow24.pl stale umacnia swoją pozycję wśród polskich portali polonijnych. Dzięki szerokiej kampanii reklamowej na dzień dzisiejszy jesteśmy największym polskim portalem internetowym w Glasgow.

Od sierpnia 2006 wyłącznym sprzedawcą miejsca reklamowego na łamach Glasgow24.pl jest Tomasz Dziedzic GoodPoint Studio.

Oprócz bannerów reklamowych w portalu Glasgow24.pl oferujemy możliwość zamieszczania artykułów sponsorowanych, działów tematycznych, wymiany linków itp., a także jako uzupełnienie kampanii internetowej dystrybucję ulotek i plakatów w „polskich” miejscach w Glasgow.

Staramy się aby reklamowane usługi były dobrze promowane.

Oferujemy również możliwość założenia kont e-mail lub serwisów www w domenach: glasgow24.pl, glasgow.com.pl i innych będących w posiadaniu GoodPoint Studio.

GoodPoint Studio wykonuje także projekty:
- stron internetowych
- plakatów
- ulotek
- bannerów
- podstron itp.

Oferujemy także hosting na naszych szybkich, niezawodnych serwerach.

Zapraszamy do współpracy.

Po więcej informacji zapraszamy pod adres: reklama@glasgow24.pl

Za treść reklam i ogłoszeń w portalu odpowiada reklamodawca

 

 

Reklama:

 

Najbliższe koncerty:

 

Najbliższe wydarzenia:

 

Partnerzy:

Newsletter:

E-mail:
Miasto:
Nr tel.:
Kategorie:
Nowości
Oferty pracy
Smsy o wydarzeniachReklama | Współpraca | O nas | SOK | Regulamin | Admin | Information in English

© 2006-2010 GoodPoint Studio,
All Rights Reserved.